Galérie

Policajná kvapka krvi v Trenčíne

Zabezpečiť dostatočné zásoby krvných prípravkov v ťažkom letnom období nám tento rok pomáhali aj príslušníci policajného zboru. V spolupráci s okresným riaditeľstvom v Trenčíne sme zorganizovali 15.7.2014 Policajnú kvapku krvi, na ktorej sa zúčastnilo 21 príslušníkov a 19 ...

Letná kvapka s OC Galéria Tesco v Nitre

17. júla v dopoludňajších hodinách sa priestory OC Galérie TESCO v Nitre premenili na mobilnú transfúznu službu. Konala sa tu „Letná kvapka krvi“, ktorá nám pomohla v náročnom letnom období doplniť zásoby tejto vzácnej tekutiny.

Ani tento rok NTS Trenčín na Pohode nechýbala

Dostali sme od Michala Kaščáka vlastný stan a na odbery sme vozili darcov k nám na pracovisko. V stane sme robili orientačné vyšetrenie krvných skupín, darcom hemoglobín a tri dni sme vysvetľovali význam darcovstva, kto môže darovať krv, ako sa na odber pripraviť a ako si osvojiť životný ...

Svetový deň darcov krvi 2014 na pracovisku NTS Nitra

Tradične sme oslavovali Svetový deň darcov krvi aj na našom pracovisku NTS SR v Nitre. Darcov krvi sme vítali v pekne vyzdobenom prostredí a na všetkých čakalo malé občerstvenie.

Svetový deň darcov krvi 2014 na pracovisku NTS Trenčín

Počas Svetového dňa darcov krvi darovali na našom oddelení krv aj pracovníci Kauflandu a nálada bola výborná. Prišli aj s rodinnými príslušníkmi - aj s deťmi a spolu nás navštívilo počas dňa otvorených dverí 36 \"fanúšikov\" darovania krvi.

Svetový deň darcov krvi 2014 - oslava spojená s darcovstvom na pracovisku NTS Poprad

V Poprade sa Svetový deň darcov krvi niesol v známení oslavy darcov krvi a vyšším počtom darcov krvi pri odberoch po tieto slavnostné dni. Darcovia si uctili tento deň tým, že prišli darovať svoju krv či na Primátorskú kvapku na Mestský úrad v Poprade, či v Spišskej Belej, a tiež ...

Darovanie krvi hasičmi a detská exkurzia na odbere v Batizovciach

Aj darovanie krvi je pre mnohých zaujímavé. Presvedčili nás o tom deti z MŠ v podtatranskej dedinke Batizovce, kde miestni hasiči pravidelne darúvajú krv. Deti sa prišli so záujmom pozrieť na to, ako sa to robí, ako odber prebieha.

Mobilný odber v golfovom areály Agama v obci Koš

Dňa 10.05.2014 sa opäť uskutočnil mobilný odber v golfovom areály Agama v obci Koš s názvom Zdravá sobota na golfe.

Pôstna kvapka krvi na fare v Novom Smokovci

Dobrovoľný odber krvi na fare v Novom Smokovci sa stáva tradíciou. Opakovane na Kvetnú nedeľu a na Sviatok Krista Kráľa organizuje Farský úrad v spolupráci s NTS SR v Poprade odber krvi.

Mobilný odber v Trenčianskych Stankovciach

Dňa 28.3.2014 sa uskutočnil prvýkrát mobilný odber v Trenčianskych Stankovciach v príjemnom prostredí Evanjelického farského úradu. Ďakujeme všetkým darcom i organizátorom.

       07   08   09   10   11