Galérie

Café Luxor Bratislava

Dňa 6.10.2014 sa v príjemnom prostredí Café Luxor uskutočnil prvý krát odber krvi. Okrem výborne zorganizovaného odberu milými ľuďmi sme si spolu s darcami vychutnali vynikajúcu kávu. Darovalo 42 ľudí. Tešíme sa na repete!

Matičná kvapka krvi v Poltári

Dňa 3.11.2014 sa uskutočnila Matičná kvapka krvi v Poltári, ktorú zorganizoval matičiar, folklorista a náš dlhoročný darca krvi Michal Obročník. Zúčastnilo sa ho 41 ľudí, z ktorých samotný odber absolvovalo 34 darcov.

Trenčianski hokejisti potili krv

17 hokejistov klubu Dukla Trenčín vybojovalo ďalší zápas, tentoraz pre zdravie, keď dňa 5.11.2014 darovali krv v priestoroch NTS Trenčín. K svojim športovým úspechom si týmto príkladným činom pridali aj ten najčestnejší - pomoc tým, ktorí životodarnú tekutinu krv, najviac potrebujú. ...

Mobilný odber krvi v Soblahove

Už tradične perfektne zorganizovaný výjazdový odber v Soblahove 24. októbra zaujal všetky vekové kategórie: škôlkárov očarila naša sanitka a vodič Juraj, podporiť darcov krvi prišiel pán farár aj pán hokejista (ten očaril najmä naše sestričky :-).

Kvapka ľudskosti - 7. ročník na SOŠ , ulica Garbiarska, v Kežmarku

Už 7. ročník Kvapky ľudskosti zorganizovalo vedenie SOŠ na ulici Garbiarskej v Kežmarku, pod vedením riaditeľky školy dr. Marty Sabolovej. Svoju krv prišlo darovať cez 120 darcov, z ktorých 92 darcov svoju krv aj darovali.

Popradskí študenti nie sú TUniaki ale naši vzácni darcovia krvi

Študentská kvapka krvi v Poprade sa naplno rozbieha. Mobilná odberová jednotka chodí za darcami krvi po školách. A TUniaki nás očakávajú.

5. mobilný odber krvi Slovany

Odberu sa zúčastnilo 31 darcov krvi zo Slovian, Kláštora pod Znievom a Turčianskeho Ďura, klienti Dobrého Pastiera, pedagógovia základnej školy Kláštor pod Znievom, členovia ob4ianskeho združenia Priatelia Znieva a farníci.

Darovanie krvi v električke v centre Bratislavy v rámci európskeho týždňa mobility

Dopravný podnik mesta Bratislava spolu s magistrátom a Národnou transfúznou službou SR uskutočnili 18.09.2014 odber krvi v električke v rámci európskeho týždňa mobility. Odber bol zaujímavý a inšpiratívny pre okoloidúcich obyvateľov hlavného mesta, ktorých darovalo 14.

Mobilný odber na Trenčianskom samosprávnom kraji

Dvadsaťjeden zamestnancov Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) zareagovalo na výzvu Fakultnej nemocnice Trenčín a Národnej transfúznej služby SR a darovalo krv. Prvodarcami sa stali predseda TSK Jaroslav Baška a ďalších dvanásť dobrovoľníkov. Spolu odovzdali viac ako 8,5 litra najvzácnejšej ...

Báthoryčkina kvapka krvi

Dňa 16.8.14 sme sa po roku opäť stretli v Čachticiach na Báthoryčkinej kvapke krvi. O odber krvi bol veľky záujem, zúčastnilo sa 91 darcov, z toho darovalo krv 77.

       06   07   08   09   10