Galérie

Valentínska MAXikvapka v Poprade 2015

V piatok 13.02.2015 sa vstupná hala Cinemaxu v Poprade premenila na menšie transfuziologické pracovisko. Cez 100 darcov tam prišlo darovať svoju krv do OC na tzv. MAXivalentínsku kvapku krvi.

Mobilný odber na SOŠ v Dubnici nad Váhom

Dňa 3.2.2015 sa uskutočnil na SOŠ v Dubnici nad Váhom mobilný odber, ktorým sa študenti rozhodli pomôcť chorému spolužiakovi Marcelovi. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a organizátorovi Patrikovi.

Zimná divadelná kvapka v Nitre

20. januára 2015 desiatky ľudí spoločne darovali krv v priestoroch Divadla Andreja Bagara v Nitre.

Mobilný odber s viacročnou tradíciou v Pastoračnom centre v Partizánskom

Dňa 12.1.2015 sa uskutočnil mobilný odber s viacročnou tradíciou v Pastoračnom centre v Partizánskom. Ďakujeme všetkým darcom aj organizátorom.

Mikuláš v Banskej Bystrici

V piatok 5. decembra 2014 vládla v odberovom centre v Banskej Bystrici veselá nálada. Navštívilo nás hneď niekoľko Mikulášov, ktorí vyvolali úsmev na tvárach všetkých prítomných. Prispeli tým k dobrej nálade aj napriek tomu, že čakacia doba na samotný odber bola trochu dlhšia. ...

Café Luxor Bratislava

Dňa 6.10.2014 sa v príjemnom prostredí Café Luxor uskutočnil prvý krát odber krvi. Okrem výborne zorganizovaného odberu milými ľuďmi sme si spolu s darcami vychutnali vynikajúcu kávu. Darovalo 42 ľudí. Tešíme sa na repete!

Matičná kvapka krvi v Poltári

Dňa 3.11.2014 sa uskutočnila Matičná kvapka krvi v Poltári, ktorú zorganizoval matičiar, folklorista a náš dlhoročný darca krvi Michal Obročník. Zúčastnilo sa ho 41 ľudí, z ktorých samotný odber absolvovalo 34 darcov.

Trenčianski hokejisti potili krv

17 hokejistov klubu Dukla Trenčín vybojovalo ďalší zápas, tentoraz pre zdravie, keď dňa 5.11.2014 darovali krv v priestoroch NTS Trenčín. K svojim športovým úspechom si týmto príkladným činom pridali aj ten najčestnejší - pomoc tým, ktorí životodarnú tekutinu krv, najviac potrebujú. ...

Mobilný odber krvi v Soblahove

Už tradične perfektne zorganizovaný výjazdový odber v Soblahove 24. októbra zaujal všetky vekové kategórie: škôlkárov očarila naša sanitka a vodič Juraj, podporiť darcov krvi prišiel pán farár aj pán hokejista (ten očaril najmä naše sestričky :-).

Kvapka ľudskosti - 7. ročník na SOŠ , ulica Garbiarska, v Kežmarku

Už 7. ročník Kvapky ľudskosti zorganizovalo vedenie SOŠ na ulici Garbiarskej v Kežmarku, pod vedením riaditeľky školy dr. Marty Sabolovej. Svoju krv prišlo darovať cez 120 darcov, z ktorých 92 darcov svoju krv aj darovali.

       05   06   07   08   09