Galérie

Bathoryčkina kvapka krvi

Aj tento rok sa konala tradičná Bathoryčkina kvapka krvi, ďakujeme darcom za bohatú účasť /82 bolo zaevidavaných, ztoho darovalo 62/.

Bartolomejská kvapka krvi v Novej Lesnej

Svätý Bartolomej ohlasuje koniec letných dní. Mobilná odberová jednotka NTS Poprad prvý poprázdninový odber, po tropickom lete 2015, zrealizovala v obci Nová Lesná, kde je patrónom obce sv. Bartolomej.

Svetový deň darcov krvi na pracovisku NTS Nitra

Tohtoročný svetový deň darcov krvi sa niesol v duchu poďakovania za záchranu života a jeho hlavným zámerom bolo nabádať ľudí k pravidelnému, dobrovoľnému darcovstvu krvi.

Mobilný odber krvi v štúdiu RTVS - Rádio Regina v Banskej Bystrici

Dňa 03.06.2015 naša mobilná odberová jednotka zavítala do priestorov banskobystrického štúdia RTVS - Rádia Regina v Banskej Bystrici. Po rozložení kresiel, príprave odberových váh a ostatných potrebných vecí začali prichádzať prví darci z radov zamestnancov. Prišli redaktori, kameraman ...

Kvapka krvi pre deti v základnej škole Opatová nad Váhom

Dňa 01.06.2015 sa uskutočnil tradičný mobilný odber s názvom Kvapka krvi pre deti v ZŠ Opatová nad Váhom. Ďakujeme darcom i organizátorom, kolektív NTS Trenčín.

Mobilný odber krvi v obci Zlatá Baňa

Obkolesená horami, priamo v srdci Slánskych vrchov leží obec Zlatá Baňa, v minulosti známa ťažbou zlata. V sobotu 23. mája 2015 sa jej obyvatelia rozhodli tiež prispieť najvzácnejším darom, priamo od srdca, za čo im mobilná odberová jednotka pracoviska NTS Prešov veľmi pekne ďakuje. ...

Mobilný odber krvi na katolíckej púti v Smižanoch

Menšia katolícka púť sa konala 12.4.2015 vo Svätyni Božieho Milosrdenstva v Smižanoch, kde sídli rehoľná komunita pallotínov. Tí sa na nás obrátili zo záujmom o odbery krvi počas tejto púte.

Mobilný odber krvi v Podhoranoch

Členovia miestneho spolku SČK v Podhoranoch pripravili v prvý jarný deň v priestoroch kultúrneho domu spoločný odber krvi. Príkladne zorganizovanej akcie sa zúčastnili aj darcovia krvi zo susednej obce Chmeľovec.

       04   05   06   07   08