Galérie

Valentínska Maxikvapka v Trenčíne

\"Ďakujeme\" - patrí všetkým 122 dobrovoľným darcom krvi, ktorí 14.02.2017 v OC - Max prišli darovať kúsok seba pre niekoho.

Pastoračné centrum Šípok 2017

Rok ubehol ako voda a dňa 24.01.2017 sa uskutočnil už 10.ročník mobilného odberu v pastoračnom centre na Šípku v Partizánskom. Stretli sa tam darcovia, ktorí sa svojim darovaním krvi rozhodli pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Kežmarská kvapka ľudskosti

Už 9. ročník Kvapky ľudskosti sa uskutočnil 27.10.2016 na SOŠ na ulici Garbiarskej v Kežmarku. Vedenie školy na čele s p. riaditeľkou Dr. Sabolovou akciu vždy dopredu precízne pripravuje, čoho výsledkom je vždy hojná účasť darcov na mobilnom odbere.

Primátorská kvapka krvi v Partizánskom

Dňa 20.09.2016 sa uskutočnil 4.ročník Primátorskej kvapky v Partizánskom. Ďakujeme všetkým darcom ako aj organizátorom za skvelú atmosféru počas tejto akcie.

Letná kvapka s hokejistami Dukly Trenčín

Letné obdobie je čas, kedy kažždé pracovisko musí vynaložžiť veľa úsilia na zabezpečenie dostatku transfúznych liekov. Poteššili nás hokejisti Dukly Trenčín, ktorí 08.08.2016 popri tréningoch si naššli čas a priššli darovať krv.
Veľmi pekne ďakujeme, kolektív NTS ...

Letná kvapka krvi

Nemocnica Bánovce - 3. súkromná nemocnica s.r.o. pripravila pre svojich zamestnancov \\\"Letnú kvapku krvi\\\" v spolupráci s našim odberovým centrom.

Svetový deň darcov krvi 2016 - Poprad

Už tradične piaty rok za sebou mobilné odbery k Svetovému dňu darcov krvi pracovníci NTS Poprad začínajú na pôde Mestského úradu v Poprade. Tak tomu bolo aj tento rok - 13.6.2016 sme zorganizovali Primátorskú kvapku krvi na ktorej k darovaniu krvi prišlo skoro 80 darcov. Prišli hlavne ...

Svetový deň darcov krvi 2016 - Banská Bystrica

Dňa 10.6.2016 predseda BBSK zorganizoval už 12. ročník dobročinnej akcie „Kvapka krvi predsedu BBSK“. Odber krvi sa konal v priestoroch VÚC BB na Námestí SNP a sprevádzal ho bohatý kultúrny program, na ktorom účinkovali: Folklórny súbor Prvosienka, ľudová hudba Jána Maka, ľudová ...

Svetový deň darcov krvi 2016 - Nitra

Podľa hesla tohtoročného SDDK“ Krv nás všetkých spája“ sme spojili svoje sily a pripravili sme pre darcov krvi a návštevníkov nezabudnuteľný zážitok. Krásne vyzdobené priestory, malé občerstvenie navyše a ukážky prvej pomoci od dobrovoľníkov ÚzS SČK v Nitre spestrili čas ...

Svetový deň darcov krvi 2016 - Trenčín

V rámci Svetového dňa darcov krvi dňa 14.06.2016 na naše pracovisko okrem pravidelných darcov krvi, zavítali aj deti 3. ročníka ZŠ - Kubranská v Trenčíne.
Dúfame, že darovanie krvi v nich zanechalo nezabudnuteľný zážitok a stanú sa z nich časom nádejní darcovia krvi. Kolektív ...

       02   03   04   05   06