Galérie

Svetový deň darcov krvi 2017 v Košiciach

Dňa 14. júna 2017 , vo Svetový deň darcov krvi, sa v Dóme svätej Alžbety konala svätá omša za darcov krvi, ktorú slúžil Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup. Spolu s ním celebrovali svätú omšu 10 kňazi - darcovia krvi, z nich gréckokatolícki kňazi Dp. Marko Rozkoš a Dp. Jozef ...

Primátorská kvapka k Svetovému dňa darcov krvi v Poprade

V Poprade oslava darcov krvi sa pravidelne každým rokom usporiadáva na pôde mesta, kde spolu s primátorom mesta organizujeme tzv. Primátorskú kvapku krvi. Aj tento rok pod záštitou primátora sme tak úspešné oslávili Svetový deň darcov krvi. Vedenie mesta, primátor, viceprimátori boli ...

Univerzitná kvapka krvi UKF v Nitre

Súčasťou nitrianskych univerzitných dni bolo v pondelok 24. apríla humanitné podujatie spojené s dobrovoľným darovaním krvi - Univerzitná kvapka krvi UKF. Mobilný odber krvi pripravila univerzita v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR pracovisko Nitra.

Valentínska kvapka 2017 na SZŠ Poprad

Pravidelne každým rokom v rámci Valentínskej kvapky krvi prichádza na odber krvi mobilná jednotka OC NTS Poprad na Strednú zdravotnícku školu v Poprade, kde budúci zdravotníci študenti aj ich učitelia prichádzajú k darovaniu krvi. Tento rok to pre viacerých bola malá maturita dospelosti. ...

Valentínska kvapka krvi v Poprade

S radosťou opakovane viac krát do roka pracovníci OC NTS Poprad robievajú mobilné odbery v obci Ľubica. Miestny spolok ŠČK tu pracuje aktívne. Darcovia krvi pravidelne prichádzajú na mobilné odbery. Tak bolo aj vo februári 2017 kedy na Valentínsku kvapku prišlo 60 darcov. Príjemná ...

Valentínska Maxikvapka v Trenčíne

\"Ďakujeme\" - patrí všetkým 122 dobrovoľným darcom krvi, ktorí 14.02.2017 v OC - Max prišli darovať kúsok seba pre niekoho.

Pastoračné centrum Šípok 2017

Rok ubehol ako voda a dňa 24.01.2017 sa uskutočnil už 10.ročník mobilného odberu v pastoračnom centre na Šípku v Partizánskom. Stretli sa tam darcovia, ktorí sa svojim darovaním krvi rozhodli pomôcť tým, ktorí to potrebujú.

Kežmarská kvapka ľudskosti

Už 9. ročník Kvapky ľudskosti sa uskutočnil 27.10.2016 na SOŠ na ulici Garbiarskej v Kežmarku. Vedenie školy na čele s p. riaditeľkou Dr. Sabolovou akciu vždy dopredu precízne pripravuje, čoho výsledkom je vždy hojná účasť darcov na mobilnom odbere.

Primátorská kvapka krvi v Partizánskom

Dňa 20.09.2016 sa uskutočnil 4.ročník Primátorskej kvapky v Partizánskom. Ďakujeme všetkým darcom ako aj organizátorom za skvelú atmosféru počas tejto akcie.

Letná kvapka s hokejistami Dukly Trenčín

Letné obdobie je čas, kedy kažždé pracovisko musí vynaložžiť veľa úsilia na zabezpečenie dostatku transfúznych liekov. Poteššili nás hokejisti Dukly Trenčín, ktorí 08.08.2016 popri tréningoch si naššli čas a priššli darovať krv.
Veľmi pekne ďakujeme, kolektív NTS ...

       01   02   03   04   05