Galérie

Darovanie krvi v Pastoračnom centre Šípok

14.01.2020 sa stretlo už na 13. ročníku v pastoračnom centre v Partizánskom 43 záujemcov o darovanie krvi.

Primátorská kvapka krvi v Partizánskom

Rok ubehol ako voda a 17.09.2019 sa opäť stretli dobrovoľní darcovia krvi už na 7. ročníku Primátorskej kvapky krvi v Partizánskom.

Mobilný odber v Pastoračnom centre Šípok

V krásne mrazivé ráno 22.01.2019 sa v Pastoračnom centre Šípok stretli darcovia krvi na 12. ročníku darovania krvi, aby vykročili do nového roku 2019 tým správnym smerom a darovali dobro pre toho, kto to potrebuje.

Primátorska kvapka krvi v Partizánskom

Tento mesiac v Partizánskom prebiehajú oslavy založenia mesta a s tým spojené množstvo krásnych podujatí.
Jedným z nich bola 18.09.2018 aj Primátorská kvapka krvi, kde sa aj darcovia svojim humánnym činom zapojili do osláv a
svojou kvapkou krvi prispeli ku krásnemu 80. výročiu ...

Oslava výročia obce Tuchyňa

Obec Tuchyňa sa rozhodla ozvláštniť tohtoročné oslavy 775. výročia prvej písomnej zmienky o obci aj niečím iným ako kultúrnym programom, a to pomocou.

Letná kvapka krvi Trenčianskeho samosprávneho kraja

Pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi sa Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) spoločne s Národnou transfúznou službou SR pracovisko Trenčín a tromi nemocnicami vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti rozhodol zorganizovať Letnú kvapku krvi TSK.

Svetový deň darcov krvi 2018 na pracovisku NTS SR OC Nitra

14. júna každoročne všetky pracoviská NTS SR sprístupňujú svoje priestory pre širokú verejnosť pri príležitosti osláv Svetového dňa darcov krvi. Tohtoročné oslavy sa niesli v znamení ľudskosti, solidarity a spolupatričnosti pod heslom „Buď tu pre druhých. Daruj krv. Podeľ sa ...

14. jún – Svetový deň darcov krvi je deň, keď si všetci pripomíname, aké dôležité je darovať krv

V Košiciach sa po druhý krát v Dóme sv. Alžbety, ako na jedinom mieste na Slovensku, stretli darcovia krvi a personál Národnej transfúznej služby, aby poďakovali Bohu za ľudí, ktorî nezištne zachraňujú životy.

Darovanie krvi v Nemocnici sv. Michala

Dňa 14.6.2018 počas Svetového dňa darcov krvi prebehlo darovanie krvi aj v Nemocnici sv. Michala, do ktorého sa zapojilo približne 100 dobrovoľných darcov z radov policajtov, hasičov i členov Slovenského olympijského výboru.

O kvapku lepší Valentín- Ľubica 2018

Mobilné odbery v obci Ľubica sú stále na vyššej úrovni. Miestny spolok SČK pravidelne agituje svojich darcov k odberu krvi. A darí sa im celkom pekne. K odberu stále prichádza veľký počet darcov krvi. A to sa im podarilo aj na Valentína 2018. Takže spokojne môžu povedať , že Valentín ...

       01   02   03   04   05