Galérie

Primátorská kvapka krvi v Partizánskom

Primátorská kvapka krvi v Partizánskom sa stala tradíciou, ktorá sa medzi darcami teší veľkej obľube. V utorok 22.09.2020 nás o tom presvedčila účasť 44 záujemcov o darovanie krvi - najvzácnejšej tekutiny.

Darovanie krvi v Pastoračnom centre Šípok

14.01.2020 sa stretlo už na 13. ročníku v pastoračnom centre v Partizánskom 43 záujemcov o darovanie krvi.

Primátorská kvapka krvi v Partizánskom

Rok ubehol ako voda a 17.09.2019 sa opäť stretli dobrovoľní darcovia krvi už na 7. ročníku Primátorskej kvapky krvi v Partizánskom.

Mobilný odber v Pastoračnom centre Šípok

V krásne mrazivé ráno 22.01.2019 sa v Pastoračnom centre Šípok stretli darcovia krvi na 12. ročníku darovania krvi, aby vykročili do nového roku 2019 tým správnym smerom a darovali dobro pre toho, kto to potrebuje.

Primátorska kvapka krvi v Partizánskom

Tento mesiac v Partizánskom prebiehajú oslavy založenia mesta a s tým spojené množstvo krásnych podujatí.
Jedným z nich bola 18.09.2018 aj Primátorská kvapka krvi, kde sa aj darcovia svojim humánnym činom zapojili do osláv a
svojou kvapkou krvi prispeli ku krásnemu 80. výročiu ...

Oslava výročia obce Tuchyňa

Obec Tuchyňa sa rozhodla ozvláštniť tohtoročné oslavy 775. výročia prvej písomnej zmienky o obci aj niečím iným ako kultúrnym programom, a to pomocou.

Letná kvapka krvi Trenčianskeho samosprávneho kraja

Pri príležitosti Svetového dňa darcov krvi sa Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) spoločne s Národnou transfúznou službou SR pracovisko Trenčín a tromi nemocnicami vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti rozhodol zorganizovať Letnú kvapku krvi TSK.

Svetový deň darcov krvi 2018 na pracovisku NTS SR OC Nitra

14. júna každoročne všetky pracoviská NTS SR sprístupňujú svoje priestory pre širokú verejnosť pri príležitosti osláv Svetového dňa darcov krvi. Tohtoročné oslavy sa niesli v znamení ľudskosti, solidarity a spolupatričnosti pod heslom „Buď tu pre druhých. Daruj krv. Podeľ sa ...

       01   02   03   04