Aktuality

Hľadáme hrdinov

Hľadáme hrdinov

Dnes viac než inokedy je čas na hrdinské skutky. Spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou hľadáme odvážnych z vás, ktorí zachraňujú ľudské životy. Pre nás je najväčší hrdina ten, na ktorého sa môžeme spoľahnúť. Ste to aj vy?

 

....

 

Aký typ hrdinu si ty?

Hrdina zachraňuje ľudské životy úplne nezištne. Robí to rád a jeho motiváciou sú solidarita, súdržnosť a spolupatričnosť. Myslí na zdravie druhých. Na to, aby ste sa stali hrdinami, nepotrebujete nadľudské schopnosti ani superoblek.

 

....

Vážime si všetkých darcov krvi. Ceníme si každú kvapku z každej krvnej skupiny, ktorú sa rozhodnete darovať ľuďom v núdzi. Robíme maximum, aby ste sa u nás cítili bezpečne. Zaviedli sme opatrenia proti šíreniu koronavírusu, ktoré ochránia vaše zdravie aj zdravie našich kolegov na odberových pracoviskách. Zjednodušili sme objednávací systém, aby ste nemuseli čakať v rade. A spojili sme sa so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou, aby sme vám poďakovali.

 

.....

Staňte sa našimi hrdinami aj vy a príďte darovať krv. Táto výzva je trvalá. Núdzový stav v období epidémie ochorenia COVID – 19 raz pominie. Pacienti v nemocniciach však potrebujú vaše odhodlanie počas celého roka. Preto je dôležité, aby ste chodili pravidelne. Naši hrdinovia sú tu dnes, ale aj o tri mesiace. A potom opäť. Pre nás je najväčší hrdina ten, na ktorého sa môžeme spoľahnúť. Lebo vieme, že príde znova.

Galéria