Aktuality

Vianočný pozdrav

Prichádza čas Vianoc. Čas zázračný, pokojný a veselý. Stretávame sa s priateľmi, trávime čas so svojou rodinou, vypekáme koláčiky, balíme darčeky, zdobíme stromčeky. Snažíme sa v tieto sviatočné dni spomaliť na chvíľu čas a užiť si ho v kruhu svojich najbližších. A práve v tomto vianočnom období sa nájde veľa ľudí, ktorí chcú pomôcť tým, ktorí to potrebujú. A medzi takýchto ľudí patríte aj Vy, milí naši darcovia krvi. Prichádzate darovať krv počas celého roka a zachraňujete tým mnohé ľudské životy. Práve vďaka Vám sú mnohí pacienti zdraví a práve teraz sa tešia na vianočné sviatky v kruhu svojej rodiny.

My, pracovníci Národnej transfúznej služby SR Vám zo srdca za tento život zachraňujúci skutok ďakujeme! Vážime si, že prichádzate na naše pracoviská a s úsmevom na tvári sadáte do odberových kresiel a pomáhate. Pociťujeme k Vám hlbokú úctu a vďaku.

Prajeme Vám krásne Vianoce, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov do nového roku 2019 a veríme, že sa aj v budúcom roku stretneme na našich pracoviskách. Veď práve vďaka Vám majú mnohé rodiny krásne vianočné sviatky.

 

                                                                              Krásne Vianoce a v novom roku 2019 dovidenia!

 

Zamestnanci NTS SR