Aktuality

Čas Vianoc

„Je adventný čas a Vianoce sú za rohom. Okolo nás vyhrávajú vianočné koledy, všade navôkol cítime vôňu ihličia, kapustnicu, perníčky či varené vínko a premýšľame čím potešiť a prekvapiť svojich blízkych pod stromčekom, s radosťou očakávame príchod Vianoc. Stretávame sa s priateľmi a snažíme sa aspoň na chvíľu zastaviť rýchlo plynúci čas a užiť si čaro Vianoc v kruhu svojich blízkych. Aj v tomto období  sa nájdu ľudia, ktorí robia nezištné dobré skutky a pomáhajú tým, ktorí to potrebujú.

My si v tomto období spomíname na Vás, milí darcovia krvi. Prichádzate darovať svoju krv počas celého roka a zachraňujete tým mnohé ľudské životy. Vďaka Vám sú mnohí pacienti zdraví a práve teraz sa tešia so svojimi blízkymi a pripravujú sa na Vianoce.

My, pracovníci Národnej transfúznej služby Vám úprimne ďakujeme za Váš život zachraňujúci skutok. Vážime si, že prichádzate na naše pracoviská a s úsmevom na tvári sadáte do odberových kresiel a mnohým tak pomáhate. Prejavujeme Vám hlbokú úctu a vďaku. Prajeme Vám krásne Vianoce, veľa zdravia, šťastia, lásky a úspechov do nového roku 2017 a veríme, že aj v budúcom roku sa stretneme na našich pracoviskách. Veď práve vďaka Vám majú mnohé rodiny krásne vianočné sviatky.

Do skorého videnia, tešíme sa Vás!

Zamestnanci NTS SR“