Aktuality

Vianočný pozdrav darcom krvi!

Ten najcennejší darček pod stromček...

Ako čas neuveriteľne plynie vidíme zväčša v zrkadle a tie na veku našich detí. Ešte nedávno sme spomínali zážitky z dovoleniek a prázdnin a už sú predo dvermi tie najkrajšie sviatky roka Vianoce. Kto by ich nemiloval?! Vôňu medu, ihličia, ale hlavne pokoja, radosti i šťastia s tými najbližšími. Každoročne, nostalgicky, akoby to bolo po prvý raz, robíme pred sviatkami tie isté veci – upratujeme, pečieme, varíme, obdarovávame a tešíme sa z darčekov. Inak tomu nebude ani tento rok. Budeme si vzájomne želať pokojné a šťastné Vianoce a nad tanierom kapustnice, či iných dobrôt myslieť na tých, ktorých máme radi.

Nezabudneme si spomenúť na Vás, milí darcovia a darkyne krvi, na všetkých známych i neznámych, ktorí ste darovali v tomto roku dar najcennejší – svoju krv, aby ste zachránili, či aspoň zmiernili utrpenie, alebo úplne vyliečili tých, ktorí to potrebujú.

Pripíjame Vám na zdravie a ďakujeme za najcennejší darček – krv od Vás. Či už nám ho darujete pod stromček, alebo počas jari či leta, vždy pomôže. Bez Vás by tu mnohí už neboli... Nie nadarmo sa hovorí: Ak zachrániš čo len jediného človeka, akoby si zachránil celé ľudstvo!

              Krásne Vianoce a šťastný Nový rok !

               Tešíme sa na Vás i v roku 2012 !