Galérie

Mobilný odber krvi v športovom centre v Košeci

V sobotu dňa 17.10.2015 náš tím po prvykrát zavítal na mobilný odber do novovybudovaného športového centra v Košeci. Vďaka výbornej organizácii a skvelým ľuďom sa zúčastnilo tohto odberu 41 darcov. Aj touto cestou im chceme poďakovať a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Olympijská kvapka krvi v Poprade

Celoslovenská akcia „Olympijská kvapka krvi - Darujte krv spolu s olympionikmi”, ktorú zorganizovala Nadácia Slovenského olympijského výboru, za podpory známych športovcov sa v menšom meradle uskutočnila aj v popradskom regióne.

Bathoryčkina kvapka krvi

Aj tento rok sa konala tradičná Bathoryčkina kvapka krvi, ďakujeme darcom za bohatú účasť /82 bolo zaevidavaných, ztoho darovalo 62/.

Bartolomejská kvapka krvi v Novej Lesnej

Svätý Bartolomej ohlasuje koniec letných dní. Mobilná odberová jednotka NTS Poprad prvý poprázdninový odber, po tropickom lete 2015, zrealizovala v obci Nová Lesná, kde je patrónom obce sv. Bartolomej.

Svetový deň darcov krvi na pracovisku NTS Nitra

Tohtoročný svetový deň darcov krvi sa niesol v duchu poďakovania za záchranu života a jeho hlavným zámerom bolo nabádať ľudí k pravidelnému, dobrovoľnému darcovstvu krvi.

Mobilný odber krvi v štúdiu RTVS - Rádio Regina v Banskej Bystrici

Dňa 03.06.2015 naša mobilná odberová jednotka zavítala do priestorov banskobystrického štúdia RTVS - Rádia Regina v Banskej Bystrici. Po rozložení kresiel, príprave odberových váh a ostatných potrebných vecí začali prichádzať prví darci z radov zamestnancov. Prišli redaktori, kameraman ...

       03   04   05   06